info@procube.com.tr

Telefon

+90 850 577 88 23

Destek Saatleri

Pazartesi-Cuma 09:00-18:00

Hakkımızda

PROCUBE | Dijital İletişim Kontrolü

 

Teknolojinin hızla gelişmesi ve ulaşılabilirliğin artmasıyla tüketiciler kişiselleştirilmiş ürünlere daha çok ihtiyaç duyuyorlar. Bu ihtiyaçlar farklı sektörlerde farklı noktalarda değerlendiriliyor. Endüstriyel şirketler, insan gücünün yetersiz kaldığı yerlerde karmaşıklığı önleyici çözümler arıyor. İşte bu noktada Procube, Endüstri 4.0’a uygun ürettiği ürünler ile devreye giriyor.

Sadece endüstriyel şirketler ile sınırlı kalmayan marka, kişiye ya da bir topluluğa ait sorunların çözülmesine yönelik ürünleri ile yazılım teknolojisinin ne kadar kapsamlı bir alanda çalışabildiğini gösteriyor. Basitlik. Procube karmaşık olanı çözer, alternatif çözüm yolları sunar ve hepsini tek bir elde toplar.

Vizyon

Geliştirdiğimiz teknolojilerimiz ile yaşamdan ilham alan, fonksiyonellik ve esneklik sunan bir hizmeti hayata her alanda uygulamak. Bireysel iş fikirlerine ortak çözümler üretmek, kurumsal iş fikirlerini kurumun ihtiyaçları doğrultusunda kurgulamak ve o kurumun hizmetine sunmak. Firma içi iş fikirleri üretmek ve ilgili sektörlerin kullanımı için uygun hale getirmek. Yenilikçi teknolojileri, tasarımı ve inovasyona dayalı ürünleri; öncü bir marka halinde önemli bir oyuncu olarak teknoloji alanında pazara sunmak.

Misyon

Üretim sürecindeki her çalışanın sanal ve gerçek dünyada birbirleriyle bağlantılı olmasını sağlayarak; daima ileriyi düşünen, teknoloji alanında geleceğe yatırım yapan inovatif girişimler ile alanında öncü firma olmak.

PROCUBE | Dijital İletişim Kontrolü